×
×

سرعین صاحب مزرعه پرورش ماهیان سردآبی می‌شود

 • کد نوشته: 5852
 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۳
 • 20 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: مزرعه پرورش ماهیان سردآبی با اشتغالزایی ۴ نفر در شهرستان سرعین به بهره‌برداری می‌رسد.
  سرعین صاحب مزرعه پرورش ماهیان سردآبی می‌شود

  محمد اله بخش صبح امروز در بازدید از مزرعه پرورش ماهی شمس آباد گفت: مزرعه پرورش ماهی سردآبی با سرمایه گذاری بیش از ۴۰ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد توسط بخش خصوصی در روستای شمس آباد مورد احداث و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
  مدیرکل شیلات استان اردبیل از تلاش ویژه برای حل مشکلات و تحقق مطالبات سرمایه‌گذار این پروژه خبر داد و افزود: مشکلاتی از قبیل جایگذاری تیر برق به منظوری برق رسانی و عدم پرداخت به موقع تسهیلات بانکی وجود داشت که با همکاری و تلاش ویژه فرماندار محترم و بخشدار مرکزی مرتفع خواهد شد
  او افزایش تولید و استفاده از قابلیت‌های گردشگری را از مزیت‌های مهم این پروژه عنوان کرد و گفت: رفع موانع پیش روی سرمایه‌گذاران در این بخش دست یابی به این مهم را سرعت خواهد بخشید.
  اله بخش افزود: تقویت و پشتیبانی از بخش آبزی پروری استان راهبرد اداره کل شیلات استان در سال جهش تولید است و در مسیر حمایت از فعالان واقعی این بخش، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
  باقرزاده فرماندار شهرستان سرعین نیز گفت: دغدغه مهم و اساسی در این شهرستان رونق بخش‌های مختلف تولیدی به ویژه صنعت آبزی پروری است و در این راه آماده همکاری همه جانبه با فعالان این بخش برای رفع مشکلات هستیم.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *