ماجرای حقوق‌های نجومی در شهرداری تبریز !
ماجرای حقوق‌های نجومی در شهرداری تبریز !
دیار آذربایجان : عضو شورای شهر تبریز گفت : بحث حقوق های نجومی در شهرداری تبریز باید رسیدگی شود که معاون مالی نیز باید در این خصوص اقدامات اساسی انجام دهند

به گزارش دیار آذربایجان ، روح الله دهقان‌نژاد اظهار داشت: قبلا نیز گفته ایم که نامگذاری‌های که در چند سال گذشته در تبریز انجام شده وجه قانونی ندارد که لازم است کمیته نامگذاری هرچه سریع‌تر تعیین و تکلیف شود تا این مشکل نیز برطرف شود.

وی با تبریک روز جهانی هنرمند گفت: این روز را خصوصاً به فعالان تئاتر و موسیقی تبریک می‌گویم‌که همواره در صحنه بوده‌اند و هم در اسلام و هم هنر و هم در انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه اگر فیلم امام علی (ع)، امام رضا،(ع) حضرت یوسف(ع) و امام حسن (ع) کار شده این عزیزان در ارائه تاریخ اسلام قدم برداشته‌اند، گفت: موسیقی های این ها اگر امروز ماندگار شده به سبب حمایت هنرمندان است.

دهقان‌نژاد بابیان اینکه در زمینه حقوقی باید گفت اگر می‌خواهیم برای احیای سازمان ورزش همت کنیم باید شرکت قبلی تسویه شود که لازم است مراحل تسویه انجام شود، گفت: سازمان ورزش قبلی به امضای استاندار رسیده نه وزارت کشور که لازم است در این زمینه شفاف سازی شود.

دهقان نژاد افزود: در خصوص تعاونی مسکن کار‌کنان شهرداری نیز امروز این تعاونی فلج است و در یک پروژه بزرگ بیش از ۶۰۰ نفر از همکاران شهرداری گرفتار شده‌اند.

این عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه بحث حقوق های نجومی باید رسیدگی شود که معاون مالی نیز باید در این خصوص اقدامات اساسی انجام دهند گفت: نامگذاری هایی که تا امروز در شهر انجام شده است وجهه قانونی ندارد که باید تشکیل کمیته نامگذاری در قالب لایحه‌ای به صحن شورا بیاید تا این موصوع نیز هرچه زود تر تعیین و تکلیف شود.