×
×

علی رغم تلاش کادر درمان بیمارستان کودکان تبریز :
فوت کودک ۵ ساله جلفایی بر اثر عقرب گزیدگی

 • کد نوشته: 1590
 • شهریور ۱۳, ۱۴۰۱
 • 70 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : فرهان احمدی کودک خردسال اهل شجاع که چند روز پیش در پارک طبیعت ارس دچار عقرب گزیدگی شده بود ، نیمه شب گذشته پس از چند روز بستری شدن در بخش آی سی یو بیمارستان کودکان تبریز و با وجود تلاش های کادر درمان متاسفانه درگذشت.
  فوت کودک ۵ ساله جلفایی بر اثر عقرب گزیدگی

  به گزارش دیار آذربایجان : ، فرهان احمدی کودک خردسال اهل شجاع که چند روز پیش در پارک طبیعت ارس دچار عقرب گزیدگی شده بود ، نیمه شب گذشته پس از چند روز بستری شدن در بخش آی سی یو بیمارستان کودکان تبریز و با وجود تلاش های کادر درمان متاسفانه درگذشت.

  چند روز پیش بود که خبری مبنی بر اینکه یک پسر بچه ۵ ساله اهل شهرستان جلفا ( روستای شجاع ) بر اثر عقرب گزیدگی به بیمارستان ساجدی هادیشهر انتقال میشود و کادر درمان این بیمارستان با استفاده از سرم های پادزهر و لوله گذاری در مرحله اول درمان بیمار را اعزام به بیمارستان کودکان تبریز میکنند .اما در این بیمارستان پس از بستری این کودک در قسمت آی سی یو ، علی رغم تلاش های کادر درمان متاسفانه این کودک جان خود را از دست داد .

  غم از دست دادن فرزند سخت است و بی شک با توسل به حضرت حق، صبوری برای شما و غفران الهی برای آن عزیز خواهانیم ، پایگاه خبری دیار آذربایجان : این ضایعه را به خانواده محترم احمدی تسلیت عرض مینماید .

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *