×
×

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی :
پلمب ۷ واحد صنفی و توقیف ۹ خودرو به دلیل بی‌حجابی

 • کد نوشته: 2228
 • اردیبهشت ۶, ۱۴۰۲
 • 42 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از پلمب 7 واحد صنفی و توقیف 9 خودرو به دلیل بی‌حجابی در استان خبر داد.
  پلمب ۷ واحد صنفی و توقیف ۹ خودرو به دلیل بی‌حجابی

  به گزارش دیار آذربایجان : ، سردار حسین عبدی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران  با بیان اینکه طرح مقابله با کشف حجاب همزمان با سراسر کشور از ۲۶ فروردین امسال شروع شده و در حال اجرا است، اظهار کرد: در چهارچوب اجرای قانون برای حفظ ارزش ها و تقویت سلامت روانی جامعه پلیس استان بر اساس قانون طرح مقابله با کشف حجاب را در دستور کار خود قرار داده است.

  وی افزود: از معدود کسانی که با بی‌توجهی سیمای اخلاقی جامعه را خدشه دار می کنند انتظار می رود ضمن رعایت دقیق قانون و هنجارهای جامعه به حقوق سایر افراد احترام گذاشته و از رفتارهایی که سیمای معنوی جامعه را لکه دار می نماید پرهیز کنند.

  فرمانده انتظامی استان به نتایج اجرای این طرح در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون به مالکان چند صد دستگاه خودروی سواری که در آنها کشف حجاب مشاهده شده پیامک ارسال شده که بیش از ۹۰ درصد آنها تمکین کرده و به تذکر پلیس توجه کرده اند اما ۹ دستگاه خودرو که به تذکرات پیامکی توجهی نداشتند بصورت سیستمی توقیف شده اند.

  ارشدترین مقام انتظامی استان با بیان اینکه قبل از اجرای طرح جلسات متعددی با متصدیان و نمایندگان صنوف و اماکن عمومی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: همکاری اصناف و رعایت متصدیان واحدهای صنفی بی نظیر بوده که در این خصوص از همه آنان تشکر و قدردانی می کنیم.

  عبدی به بازدید بیش از ۱۳۰۰ واحد صنفی در این مدت اشاره کرد و گفت: به صاحبان ۶۵ واحد صنفی پیامک ارسال شده که اکثر آنان تمکین کرده اما فقط ۷ واحد صنفی به علت بی‌توجهی به قانون پلمب شده اند.

  فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از عموم شهروندان در همکاری با پلیس استان در اجرای طرح مقابله با کشف حجاب تاکید کرد:از همه بانوان و دختران عزیز استان در خواست داریم تا با رعایت پوشش مناسب پلیس را در اجرای این طرح یاری کنند و دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مایوس و ناامید سازند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *