×
×

دیار آذربایجان : گزارش می دهد :
خداحافظ اورژانس دولتی مرند !

 • کد نوشته: 2707
 • مهر ۱۱, ۱۴۰۲
 • 185 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : شنیده ها حاکی است اورژانس بیمارستان قدیم مرند (رازی) طی مناقصه ای به بخش خصوصی واگذار می شود تا در سایه ناکارآمدی مدیران این شهرستان، مرندی ها از داشتن اورژانس دولتی بی بهره شود.
  خداحافظ اورژانس دولتی مرند !

  به گزارش دیار آذربایجان :، شنیده ها حاکی است اورژانس بیمارستان قدیم مرند (رازی) طی مناقصه ای به بخش خصوصی واگذار می شود تا در سایه ناکارآمدی مدیران این شهرستان، مرندی ها از داشتن اورژانس دولتی بی بهره شود.

  جدا از اینکه این کار چه تبعاتی برای مردم خواهد داشت، مسئولین شبکه بهداشت و درمان باید پاسخ دهند که مزایای این کار برای مردم چیست؟

  این اقدام ناشیانه که نقل محافل شده و موجب نارضایتی شدید مردم است در حالی اتفاق می افتد که مسئولان ضعیف این شهرستان تاکنون عملکرد قابل قبولی برای مردم نداشته اند و برخی اقدامات از جمله عدم حل مشکلات قطعی آب، صفوف نان، وضعیت تکریم ارباب رجوع در ادارات و پروژه های عمرانی ناتمام نارضایتی شدید مردم در بخش های مختلف را در پی داشته است.

  گفتنی است این واگذاری در حالی اتفاق افتاده است که دولت بارها اعلام کرده خدمات در مراکز درمانی و بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود! البته اگر بیمارستان یا اورژانس دولتی وجود داشته باشد !

  امیدواریم مسئولان وزارت بهداشت و استانداری آذربایجان شرقی در راستای این اقدام واکنش نشان دهند

  نویسنده: مهدی درخشانی
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *