×
×

با دستور مستقیم دادستان کل کشور
۲۴۴ کشنده توقیفی در جلفا با دستور دادستان کل کشور ترخیص شد

 • کد نوشته: 2746
 • آبان ۲, ۱۴۰۲
 • 227 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : ۲۴۴ دستگاه کامیون کشنده در استان آذربایجان شرقی بعد از بازدید دادستان کل کشور از پارکینگ کشنده‌های توقیفی و بلاتکلیف این استان تعیین تکلیف شدند.
  ۲۴۴ کشنده توقیفی در جلفا با دستور دادستان کل کشور ترخیص شد

  در جریان سفر اخیر رئیس قوه قضاییه به استان آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی با سفر به شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دادگستری و دادسرای این شهرستان، از چند کارخانه تولیدی، گمرک، انبار‌های سازمان اموال تملیکی و پارکینگ خودرو‌های توقیفی نیز بازدید کرد.

  در جریان بازدید دادستان کل کشور از پارکینگ کشنده‌های توقیفی و بلاتکلیف، بیش از ۵۰۰ دستگاه کشنده و کامیون مشاهده و حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی با بررسی علت توقیف و بلاتکلیفی آن‌ها دستورات لازم را در خصوص تعیین تکلیف این کشنده‌ها صادر کرد.

  در این راستا و در کمتر از ۲۰ روز از دستور دادستان کل کشور، بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی خبر از تعیین تکلیف بیش از ۲۴۰ دستگاه کامیون کشنده داد و گفت: پس از سفر دادستان کل کشور به شهرستان جلفا در تاریخ ۱۲ مهر سال جاری و بررسی وضعیت پارکینگ کامیون‌های توقیفی دستورات لازم در خصوص تعیین تکلیف این کامیون‌ها اخذ و اقدامات لازم در این خصوص با سرعت پیگیری شد.

  علیلو گفت: در حال حاضر پرونده ۲۴۴ دستگاه کامیون کشنده تعیین تکلیف و ترخیص شده و پیگیری جدی، مستمر و روزانه جهت تعیین تکلیف کشنده‌های باقی مانده با جدیت استمرار دارد.

  نویسنده: مهدی درخشانی / سردبیر
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *