×
×

در گفت و گو با فارس:
اولویت‌های استاندار جدید آذربایجان‌شرقی برای توسعه متوازن

 • کد نوشته: 2890
 • بهمن ۱, ۱۴۰۲
 • 120 بازدید
 • ۰
 • استاندار جدید آذربایجان‌شرقی گفت: برای تمام اولویت‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و در مجموع توسعه متوازن استان برنامه دارم.
  اولویت‌های استاندار جدید آذربایجان‌شرقی برای توسعه متوازن

  به گزارش دیار آذربایجان :، مالک رحمتی دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: در مقطع کنونی موضوعات مختلفی مثل انتخابات مجلس، مدیریت بحران آبی و خشکی دریاچه ارومیه، توجه به آمایش سرزمین و توسعه متوازن استان اولویت‌های هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

  وی افزود: برای به سرانجام رساندن پروژه‌هایی مثل انتقال آب ارس به تبریز و تشکیل شرکت مس آذربایجان و سایر مسائل مبتلابه مهم آذربایجان شرقی برنامه‌های خود را در یک بسته کامل راهبردی ارائه خواهم کرد.

  رحمتی ابراز داشت: پس از ورود به استان و برگزاری مراسم معارفه به سرعت وضعیت پروژه‌ها را بررسی و تصمیمات مدیریتی لازم را اتخاذ خواهیم کرد.

  این استاندار جوان در پاسخ به سووال خبرنگار فارس که وی را جوان ترین استاندار حاضر کشور خواند تصریح کرد: در این مورد مطمئن نیستم؛ چرا که از سن و سال همه استانداران اطلاعات دقیقی ندارم.

  با موافقت هیأت دولت یکم بهمن ۱۴۰۲ مالک رحمتی به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی منصوب شد.

  مالک رحمتی متولد ۱۳۶۱ اهل مراغه، فارغ التحصیل مقطع دکتری و دارای سوابق اقتصادی و اجرایی در آستان قدس رضوی، وزارت کشور و بنیاد شهید می باشد که پیش از این نیز او ریاست سازمان خصوصی سازی، قائم مقام آستان قدس، مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی، عضو هیات امناء و ریاست بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس و عضویت هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و مسئولیت در سطوح مدیریتی وزارت کشور را عهده دار بوده است.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *