×
×

آل‌هاشم، فرصتِ اعتلای جایگاه آذربایجانی‌ها در مجلس خبرگان رهبری
سیدِ کاسیب‌ پرستِ آذربایجان

 • کد نوشته: 2934
 • اسفند ۶, ۱۴۰۲
 • 82 بازدید
 • ۰
 • «سید کاسیب‌پرست آذربایجان». این عنوان متفاوت و برخاسته از بطن نگاه مردم را اولین‌بار فردی از قشر کارگری در اشاره‌ی حضور سیدمحمدعلی آل‌هاشم در محله‌ی حاشیه‌نشین ملازینال تبریز به‌کار برد.
  سیدِ کاسیب‌ پرستِ آذربایجان

  به گزارش دیار آذربایجان :، «سید کاسیب‌پرست آذربایجان». این عنوان متفاوت و برخاسته از بطن نگاه مردم را اولین‌بار فردی از قشر کارگری در اشاره‌ی حضور سیدمحمدعلی آل‌هاشم در محله‌ی حاشیه‌نشین ملازینال تبریز به‌کار برد.

  آوازه‌ی سیدِ کاسیب‌پرستِ ما خیلی زود در سطح ملی پیچید و به‌عنوان الگوی ائمه‌ی جمعه، امام تمام روزهای هفته شد. نرده‌ها را از میان مردم و مسئولین در مصلای تبریز برداشت، شبانه‌روز در میان مردم حاضر شد و دغدعه‌هایشان را شنید، پیگیر مطالبات آذربایجان شد و همواره در دسترس اقشار مختلف بود. همین مرام و مسلک آل‌هاشم را متفاوت‌تر از دیگران جلوه می‌داد.‌

  ۵ سال و ۹ ماه از روزی که آن جوان فرودست با ندایی قلبی امام جمعه تبریز را سید کاسیب‌پرستان یا همان مستضعفان خطاب کرد می‌گذرد. در این مدت خیلی چیزها دستخوش تغییر شده‌اند اما آل‌هاشم همان مرد مهربان و مردمی سال ۹۷ در بن‌بست ملازینال است.‌

  انتخابات مجلس خبرگان رهبری پیش‌روست و سید محمدعلی آل‌هاشم برای اولین‌بار کاندیدای این انتخابات شده است. آذربایجان این فرصت را دارد چهره‌ای ملی و تاثیرگذار را در این انتخابات با رای قاطع و بالا راهی مجلس تصمیم‌ساز کند. آل‌هاشم آبروی آذربایجان است و حمایت قاطع از او و دلگرمی‌اش به ادامه‌ی مسیر کمترین کاری است که ما در قبال زحماتِ او می‌توانیم انجام دهیم. او نسبت به مردم بی‌تفاوت نماند.

  نویسنده: قنبرزاده
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *