×
×

  کشف ۷۱۶ دستگاه رمز ارز در تبریز  

 • کد نوشته: 3040
 • فروردین ۹, ۱۴۰۳
 • 41 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: در سال گذشته و با همراهی فراجای استان تعداد ۷۱۶ دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در مناطق زیر پوشش برق تبریز کشف و ضبط شد.

    کشف ۷۱۶ دستگاه رمز ارز در تبریز  
  به گزارش دیار آذربایجان : ، اکبر فرج نیا روز سه شنبه، اظهار کرد: با شناسایی این مراکز غیرمجاز بیش از ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار کیلووات ساعت انرژی در حوزه استحفاظی شرکت توزیع برق تبریز صرفه جویی شد.
  وی با بیان اینکه برق یکی از امکانات ارزشمند و گرانبها است، گفت: با تلاش همکاران صنعت برق و در فرآیندی پیچیده این انرژی به دست مشترکان می رسد و در این راستا بروز برخی مشکلات موجب اخلال در این فرایند خواهد شد که یکی از این موضوعات بحث ورود مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارز به شبکه توزیع نیروی برق است.
  وی ادامه داد: فعالیت مراکز استخراج رمز ارز به دلیل مصرف بالای انرژی برق موجب اختلال در برق رسانی و تحمیل فشار به شبکه و آسیب به وسایل برقی شهروندان می شود.
  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اضافه کرد: به منظور مقابله با این موضوع این شرکت اقدامات قابل توجهی را انجام داده و سال گذشته ۵۳ مزرعه غیرمجاز استخراج رمز ارز در مناطق زیر پوشش کشف شده است.
  انتهای پیام/
  منبع: خبرگزاری نصر
  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *