×
×

زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی ناحیه صنعتی نیر تکمیل می‌شود

 • کد نوشته: 4216
 • فروردین ۲۶, ۱۴۰۳
 • 43 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی ناحیه صنعتی نیر تا پایان نیمه اول سال جاری به پایان می‌رسد.
  زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی ناحیه صنعتی نیر تکمیل می‌شود

  هاشم علایی در جریان بازدید از پروژه زیرسازی و آسفالت ناحیه صنعتی نیر از اتمام پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی ناحیه صنعتی نیر، تا پایان نیمه اول سال جاری با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

  او اظهار داشت: این پروژه به طول یک و نیم کیلومتر و در دو باند رفت و برگشت خیابان اصلی در حال اجرا است که برای انجام آن، اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی هزینه خواهد شد.

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از اجرای خط انتقال و منبع آب زمینی و هوایی این ناحیه صنعتی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در سال گذشته خبر داد و افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان یک سازمان توسعه‌ای، نقش بسزایی در جذب سرمایه‌گذاران دارد که از تمامی ظرفیت‌های ممکن برای تامین زیرساخت‌های مورد نیاز واحد‌های تولیدی استفاده خواهد شد.

  علایی مساحت ناحیه صنعتی نیر را ۳۰ هکتار برشمرد و افزود: در این ناحیه صنعتی ۶۳ قرارداد حق بهره‌برداری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که تاکنون ۱۱ واحد تولیدی موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری از دستگاه‌های ذیصلاح شده‌اند.

  او از طرح توسعه ناحیه صنعتی نیر خبر داد و افزود: با توجه به کمبود زمین صنعتی، مطالعات توسعه ناحیه صنعتی نیر آغاز شده است که ضمن تشکر از مسئولان و دستگاه‌های متولی، امیدواریم با توسعه آن، شاهد حضور سرمایه گذاران جدید در این شهرستان باشیم.

   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *