×
×

آمادگی گلبالیست‌های اردبیلی برای حضور در پارالمپیک پاریس

 • کد نوشته: 4405
 • اردیبهشت ۱, ۱۴۰۳
 • 26 بازدید
 • ۰
 • مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ورزشکاران گلبالیست خود را برای حضور در مسابقات پارالمپیک پاریس آماده می‌کنند.
  آمادگی گلبالیست‌های اردبیلی برای حضور در پارالمپیک پاریس

  محمدعلی پهناور صبح امروز در دیدار استاندار اردبیل با رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: با برنامه ریزی و همکاری دستگاه های اجرایی به دنبال توسعه ورزش استان هستیم.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه حضور روسای فدراسیون‌ها در استان و جلسه با مدیران ارشد تحول در ورزش را رقم می‌زند، افزود: استان اردبیل در حال حاضر شاهد رشد و توسعه ورزش در همه رشته های ورزشی است و امیدواریم با همکاری مسئولان استان جهش مثبتی در ورزش اتفاق بیفتد.

  او با اشاره به اینکه سه ورزشکار گلبال استان در اردوی تیم ملی حاضر هستند، گفت: در حال حاضر اردوی تیم ملی گلبال به میزبانی استان اردبیل در حال برگزاری است که این تیم برای حضور در پارالمپیک پاریس آماده می شوند.

  پهناور همکاری مشترک دستگاه های اجرایی برای توسعه ورزش استان اردبیل را یادآور شد و بیان کرد: اقدامات مشترکی را با دستگاه های اجرایی برای پیشرفت و توسعه ورزش از جمله بهزیستی، میراث فرهنگی، شهرداری و دیگر دستگاه های اجرایی استان در حال انجام هستیم که تلاش خواهیم کرد ورزش استان را به روزهای اوج خود برگردانیم.

  مدیر کل بهزیستی استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: ۹۰ نفر از مدد جویان استان اردبیل از جمله نابینایان، ناشنوایان و توان‌یابان در رشته های مختلف ورزشی فعالیت دارند.

  حامد رضایی با اشاره به تجلیل ورزشکاران به نام استان در رشته نابینایان «جعفری و شهبازی» از طرف وحیدی وزیر کشور افزود: تا به امروز تمام هزینه ایاب و ذهاب ورزشکاران و مربیان ورزشی در سال گذشته پرداخت شده و هیچگونه بدهی از این بابت نخواهیم داشت.

   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *