×
×

نهضت تجلیل از معلمان فراگیر شود/عزم جمعی برای پاسداشت معلمان

 • کد نوشته: 4423
 • اردیبهشت ۲, ۱۴۰۳
 • 27 بازدید
 • ۰
 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: نهضت تجلیل از مقام معلمان باید در استان فراگیر شده و همه دستگاه‌ها پای کار باشند.
  نهضت تجلیل از معلمان فراگیر شود/عزم جمعی برای پاسداشت معلمان

  رضا قاسمیان امروز در جلسه هماهنگی تجلیل از مقام معلم در آموزش و پرورش اردبیل گفت: باید عزم جمعی مردم برای تجلیل و تقدیر از تمامی معلمان شاغل و بازنشسته در استان اردبیل ایجاد شود.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه شعار جهش تولید با مشارکت مردم باید شکل گسترده‌تری به خود بگیرد، افزود: در راستای جهش تولید علم باید همه آحاد جامعه به ویژه آموزش و پرورش پای کار بوده و اقدامات شایسته‌ای در این خصوص صورت گیرد.

  او همه مردم استان اردبیل را به تجلیل و تقدیر از معلمان فراخواند و گفت: مردم استان اردبیل امسال در هفته معلم بهتر است به فکر تجلیل و تقدیر از معلمانی که با آن‌ها خاطرات خوشی دارند و یا تاثیر خوب تربیتی و علمی پذیرفته‌اند، باشند.

  قاسمیان از آموزش و پرورش اردبیل خواست؛ سامانه‌ای برای پیدا کردن تلفن تمامی معلمان شاغل و بازنشسته در استان، برای مردم معرفی کنند و در کنار آن تمامی دستگاه‌های اجرایی برای تحقق این امر مهم و حیاتی، با مناطق و نواحی آموزش و پرورش در کل استان همکاری لازم را داشته باشند.

  او بر هماهنگی ویژه برای مشارکت پزشکان، مهندسان، وکلا، کارآفرینان، هنرمندان، اصناف و بازاریان و تمامی اقشار جامعه در نهضت تجلیل و تقدیر از معلمان تاکید کرد و گفت: تولید و توزیع محتوای موثر و وسیع برای تحقق این امر پربرکت از تمامی فرهیختگان، فعالان رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی مورد تاکید است.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل با اشاره به اینکه برگزاری برنامه های بزرگداشت مقام معلم متفاوت از سال های قبل انجام خواهد شد، ادامه داد: به منظور تجلیل از خدمات ارزنده معلمان، عزم عمومی مردم لازم و ضروری است.

  قاسمیان تصریح کرد: هماهنگی برای تجلیل از معلمان توسط اصناف مختلف از جمله پزشکان، مهندسان و سایر ارگان ها به عهده آموزش و پرورش بوده و لازم است در این خصوص جلساتی برگزار شود.

  او با اشاره به اهمیت و جایگاه معلمان در تمدن های جوامع، افزود: هیچ تمدنی بدون وجود معلم امکان ادامه حیات ندارد.

  قاسمیان اظهار کرد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، صدا و سیمای مرکز استان در این هفته برنامه های فاخر و شایسته ای را با همکاری آموزش و پرورش اجرا خواهند کرد.

  او پوشش حداکثری برنامه ها توسط رسانه ها با اجرای پویش های مختلف و تولید محتواهای فاخر در هفته معلم را خواستار شد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل افزود: تمامی نهادها موظف به فرهنگسازی در زمینه تجلیل از مقام شامخ معلمان بوده و برنامه ریزی های لازم برای تجلیل از معلمان خودشان را انجام دهند.

   

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *