×
×

حضور کانون پرورشی با ۱۰۰۰ کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

 • کد نوشته: 4952
 • اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۳
 • 18 بازدید
 • ۰
 • مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورشی با یک‌هزار کتاب به استقبال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رفت.
  حضور کانون پرورشی با ۱۰۰۰ کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

  حامد علامتی گفت: بیش از یک‌هزار جلد کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهیم کرد تا علاقه‌مندان و مخاطبان کودک و نوجوان را با همراهی والدینشان راضی و خشنود از نمایشگاه به خانه بفرستیم.

  مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: برای اولین بار کتاب مثبت صفر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب رونمایی خواهد شد چرا که تاکنون کانون اقدام به تولید کتاب مثبت چهار می‌کرد.

  به گفته او، از این به بعد خردسالان نیز در گروه‌های سنی صفر، یک و ۲ سالگی می‌توانند از این کتاب‌ها استفاده کنند چرا که مادران آنها در قالب لالایی مفاهیم ارزشمندی را پر از مهر و محبت به خردسالان انتقال خواهند داد.

  علامتی افزود: تمام تلاش ما بر این است تا این کتاب‌ها را با تصاویر و شعرهای مناسب تقدیم مادران کنیم تا فرزندان خود را در گروه سنی پایین‌تر با مفاهیم مختلف آشنا کنند.

  او در ادامه گفت: امسال برنامه‌‌ها کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توسعه مراکز سیار کانون است چرا که در اکثر استان‌ها کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ارائه خدمات سیار با مشکلات خودرویی روبه‌رو بوده است.

  مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: با حل مشکل خودرو و نیروی انسانی سعی خواهیم کرد تا امسال در استان‌های مختلف مراکز سیار کانون را گسترش داده و امکان ارائه خدمات فرهنگی و هنری را به جامعه هدف کودکان و نوجوانان در مناطق کم‌برخوردار و محروم مهیا کنیم.

  علامتی بیان کرد: توسعه مراکز سیار سهل‌الوصول‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راهکار برای توسعه خدمات کانون است چرا که با یک خودرو ما موفق می‌شویم اسباب بازی، کتاب و سایر خدمات کانون را به دل روستاها و مناطق محروم ببریم.

  مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: به تبع استان‌ها در اردبیل نیز توسعه مراکز سیار جز هدف‌گذاری‌های اصلی است و کانون تلاش جدی را امسال در تقویت و توسعه این مجموعه‌ها انجام خواهد داد.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *