×
×

اعلام نتایج انتخابات حوزه تبریز حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب

 • کد نوشته: 5012
 • اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۳
 • 22 بازدید
 • ۰
 • فرماندار شهرستان تبریز گفت:نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب اعلام می‌شود.
  اعلام نتایج انتخابات حوزه تبریز حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب

  یونس فاتح  گفت: با توجه به الکترونیکی شدن تمام مراحل انتخابات در این حوزه از احراز هویت تا رای گیری، تلاشمان این است که تا قبل از ساعت ۲۴ شب نتایج این حوزه و اسامی چهار نامزد منتخب مردم را اعلام کنیم.

  وی با بیان اینکه انتخابات در این حوزه بدون مشکل و حواشی در حال جریان است افزود: مجریان و ناظران از ساعت ۶ صبح امروز در شعب حاضر شده اند و ۷۶۰ صندوق رای آماده رای گیری از مردم شهرستان تبریز هستند.

  وی افزود: یک میلیون و ۱۹۵ هزار و ۱۳۵ نفر در شهر تبریز و یک میلیون و ۳۵۸هزار و ۱۰۸ نفر در شهرستان تبریز، ۱۱۸ هزار و ۴۳۶ نفر در اسکو و ۸۴ هزار و ۹۰۵ نفر در آذرشهر واجد شرایط رای دادن هستند.

  فرماندار شهرستان تبریز به برگزاری تمام الکترونیک انتخابات دور دوم در حوزه انتخابیه تبریز، اشاره کرد و گفت: به اندازه کافی صندوق الکترونیکی در نظر گرفته شده و برای شعبی که در دور نخست بالای یک هزار رای داشتند چهار صندوق، برای شعب بین ۶۰۰ تا یکهزار رای سه صندوق و برای شعبی که زیر ۶۰۰ رای داشتند ۲ صندوق در نظر گرفته ایم که یکی از صندوق‌ها به صورت پشتیبان خواهد بود.

  فاتح با اعلام اینکه در این مرحله رای دهندگان با پنج مدرک شناسایی شامل شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه، گواهینامه و پایان خدمت می‌توانند اقدام به رای دهی کنند، گفت: در دور نخست ۸۸ درصد رای دهندگان در تبریز با کارت ملی، هشت درصد با شناسنامه و بقیه با سایر مدارک رای دادند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *