×
×

مدیران کل صمت آذربایجان غربی و شرقی جایگزین هم شدند

 • کد نوشته: 5176
 • اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۳
 • 16 بازدید
 • ۰
 • وزیر صمت با صدور احکام جداگانه، مدیران کل صمت استان های آذربایجان غربی و شرقی را جایگزین هم کرد.
  مدیران کل صمت آذربایجان غربی و شرقی جایگزین هم شدند

  وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی صابر پرنیان را به عنوان سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی منصوب و عبدالحمید سرتیپی را نیز به عنوان سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی معرفی کرد.

  مراسم تودیع مدیرکل سابق صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی و معارفه سرپرست جدید این مجموعه، عصر دیروز با حضور علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، جواد کرمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان و مدیران اقتصادی در سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه برگزار شد.

  در این مراسم از تلاش‌های عبدالحمید سرتیپی مدیرکل سابق تقدیر به عمل آمد و صابر پرنیان به عنوان سرپرست جدید اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی معرفی شد.

  صابر پرنیان ریاست هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌های تهران و آذربایجان غربی، مدیرکل سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی شمال باختری کشور، مدیر نمونه جهادی ملی سال ۹۹، منتخب مدیر نمونه جشنواره شهید رجایی در چندین سال متناوب، مدیر منتخب جشنواره پژوهشی وزارت صمت و مدیرکلی صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی را در سوابق خدمتی خود دارد.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *