×
×

قطعه ۵ آزاد راه هشترود_ مراغه جان دوباره میگیرد

 • کد نوشته: 5196
 • اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • فرماندار هشترود از ادامه شروع عملیات قطعه ۵ آزاد راه هشترود_ مراغه تا چند روز آینده خبر داد.
  قطعه ۵ آزاد راه هشترود_ مراغه جان دوباره میگیرد

  فرید قشلاقی در جمع مسئولین روابط عمومی ادارات هشترود گفت: این قطعه بطول ۶ کیلومتر شهر هشترود را به اتوبان پیامبر اعظم (ص) و آزاد راه هشترود_ مراغه و همچنین جاده قدیم هشترود_ مراغه متصل می‌کند.

  وی افزود: نبود رمپ و لوپ استاندارد برای شهروندان هشترودی برای ورود به اتوبان پیامبر اعظم و د آینده به آزاد راه هشترود_مراغه با مشکلات عدیده‌ای مواجه بود که متاسفانه از جاده غیر استاندارد روستایی دامناب استفاده می‌شد و هراز چند گاهی بخاطر نبود زیر ساخت‌ها و غیر استاندارد بودن با تصادفات جاده‌ای مواجه می‌شدیم.

  وی گفت: مشکل تملک بخش از اراضی کشاورزان در این مسیر ۶ کیلومتری بود که در حال رایزنی و حل شدن است و مشکل پرداخت پول زمین‌های کشاورزان حل خواهد شد.

  فرماندار هشترود در ادامه خواستار بهسازی جاده هشترود_ دامناب را که به جاده مرگ مشهور است را شد و گفت: کم عرض بودن این جاده و غیر استاندارد بودن و نبود روشنایی باعث بروز تصادفات مرگبار می‌شود که با پیگیری‌های اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سال گذشته تعریض پل‌ها صورت گرفته که امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم دیگر موارد این جاده امسال حل شود تا شاهد بروز تصادف و مرگ عزیزانمان نباشیم. 

  وی از آزاد سازی مسیر کانال عبوری رودخانه داخل محله گنجینه کتاب (گَزَری دره سی) توسط امور آب و نسبت به تکمیل دیوار حائل با همکاری شهرداری و منابع آب خبر داد.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *