×
×

برگزاری رویداد صدرا در شبستر

 • کد نوشته: 5581
 • خرداد ۱۱, ۱۴۰۳
 • 14 بازدید
 • ۰
 • نمایشگاه رویداد صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی شبستر برپا شد.
  برگزاری رویداد صدرا در شبستر

  دکتر رضاپور رئیس دانشگاه آزاد سلامی ناحیه شبستر با اشاره به برپایی این نمایشگاه گفت:در این نمایشگاه تعدادی از واحد‌های صنعتی محصولات خودشان را در معرض نمایش دانشجویان قرار داده اند.

  وی افزود:هدف از رویداد صدرا پیوند دانشگاه و صنعت است و زمینه آشنایی دانشجویان با تولید و اشتغال را فراهم می‌کند.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شبستر عنوان کرد:در وضعیت کنونی باید علاوه بر آموزش تئوری و دانش باید به صورت عملی دانشجویان را در مسیر و فاز اشتغال قرار دهیم.

  رضاپور خاطرنشان کرد:اکثر واحد‌های تولیدی حاضر در رویداد صدرا مربوط به خود دانشجویان یا فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد که نشانگر توجه به امر تولید می‌باشد.

  وی خاطرنشان کرد:صدرا مخفف «صنعت، دانشگاه و راه اشتغال» است که برای ارتباط صنعت و دانشگاه یک نمایشگاهی ایجاد می‌شود و دانشجو‌یان با توانمندی‌های صنایع آشنا می‌شوند و صنایع هم نیرو‌هایی که می‌خواهند در قالب‌های مختلف از بین دانشجویان انتخاب می‌کنند و این یک پلی برای این ارتباط است.

  وی افزود: با توجه به راهبرد‌های کلان دانشگاه و اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه فعالیت‌های فناورانه با رویکرد کارآفرینی در زیست بوم‌های محلی و منطقه‌ای و همچنین منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی با تاکید بر توسعه اشتغال و اجرای بهینه آیین نامه طرح پویش دانشگاه آزاد اسلامی رویداد صدرا با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین جامعه دانشگاهی، جامعه و صنعت برگزار می‌نماید که در جهت اهداف کلی ارتقای کاربرد پذیری محتوای آموزشی و کارآمدگی در دانشجویان و برقراری ارتباط تعاملی مستمر با صنایع و سازمان‌های محلی و اتصال حلقه آموزش کارآفرینی و اشتغال مهارت افزایی دانشجویان را فراهم خواهد نمود.

  رئیس کمیته اجرایی رویداد صدرا واحد شبستر بیان نمود: دانشگاه آزاد اسلامی با رسالت جدید و دیدگاه کاملاً مثبت دکتر طهرانچی امروز تغییر نگرش داده و دانشجویی که از دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل می‌شود باید مهارت بیاموزد و این مهارت برگرفته از علاقه اوست و به عبارتی یک معامله برد ـ برد برای صنعت و دانشجویان است، صنعت از نیروی تازه‌نفس، علاقه‌مند و بادانش استفاده می‌کند و دانشجو نیز مهارت در محیط واقعی کار و تجربه می‌آموزد.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *