×
×

نگاه ویژه دولت سیزدهم به رفع محرومیت

 • کد نوشته: 5659
 • خرداد ۱۴, ۱۴۰۳
 • 15 بازدید
 • ۰
 • فرماندار آذرشهر گفت:دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به توانمندسازی و رفع محرومیت در حوزه‌های زیرساختی، عمرانی و اقتصادی مناطق روستایی دارد. 
  نگاه ویژه دولت سیزدهم به رفع محرومیت

  محمودیان در نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان آذرشهر  با بیان اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم تصریح کرد: دهیاران و شورا‌های اسلامی با تبیین شرایط حساس کنونی و اطلاع رسانی عملکرد دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی شرایط و بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم نمایند. 

   نصیری بخشدار مرکزی شهرستان آذرشهر نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت توانمندسازی دهیاری‌ها گفت: باید با مشارکت، همفکری و استفاده از ظرفیت و توانمندی روستاها در جهت ایجاد منابع درآمدی پایدار برای دهیاری‌ها تلاش کنیم.

  وی افزود: با توجه به حمایت دولت از توسعه روستایی از دهیاران انتظار داریم با تشکیل تعاونی‌ها و ایجاد کارگاه‌های کوچک تولیدی در دهستان‌های این شهرستان زمینه را برای مشارکت بیش از پیش روستاییان در توسعه مناطق روستایی فراهم کنند.

  وی افزود: دهیاران و روسای شورا‌های اسلامی روستا در جلب مشارکت حداکثری مردم و افزایش شور و نشاط اجتماعی در روستا‌ها برای حضور در انتخابات نقش مهم و برجسته دارند که باید آن را ایفا کنند.

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *