مسئول در جمهوری اسلامی باید مردمی ، انقلابی و جهادی باشد
مسئول در جمهوری اسلامی باید مردمی ، انقلابی و جهادی باشد
دیار آذربایجان : نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مسئول در جمهوری اسلامی باید مردمی، انقلابی و جهادی باشد و برای خدمت به مردم شبانه روزی تلاش کند.

به گزارش دیار آذربایجان ، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم عصر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه عاشورا در تبریز گفت: صفتی که همه مسئولین و مدیران ما باید آن را داشته باشند صبر و رعایت عدالت است.

حجت‌الاسلام آل‌هاشم سپس گفت: اخلاق اسلامی دیگر چیزی است که باید در محور کار ما باشد. مردمی بودن، انقلابی بودن و حرکت جهادی باید از ویژگی‌های مسئولین باشد.

وی در خصوص فرمانده سابق سپاه عاشورا اظهار داشت: سردار خرّم در این مدتی که مسئولیت سپاه را داشتند با مشکلات استان آشنا هستند و هرجا که سختی بود آقای خرّم با اکیپ سپاه عاشورا آنجا بود. اولین گروهی که در سیل گرگان و زلزله سراب و میانه در کنار مردم بودند، سپاه عاشورا و ایشان بودند.

وی گفت: اینکه در بحث کرونا و واکسیناسیون چقدر سپاه عاشورا در کنار دانشگاه علوم پزشکی همراه مردم بود را باید رئیس این دانشگاه بگوید. در بحث مرزهای شمالغرب این سپاه عاشورا بود که چه فداکاری‌هایی انجام دادند. در بحث کمک‌های مومنانه سپاه عاشورا نقش بسزایی داشت و اینها فراموش نشدنی است.

امام جمعه تبریز افزود: سردار خرم مشکلات اقتصادی استان را به خوبی می‌شناسد و قطعاً با هرگونه تخلف و رانتی در ادارات برخورد می‌کند. لشکر عاشورا در اذهان مردم آذربایجان یک کلمه مقدس است.

وی با قدردانی از انتخاب فرمانده جدید سپاه عاشورا گفت: امیدواریم سردار عباسقلیزاده در این مدت ده‌ها فرمانده سپاه و لشکر تحویل این استان بدهد. ارتباط با علما، توجه ویژه به بسیج دانش آموزان، دانشجویان و طلاب، توجه بیشتر به فرهنگ دفاع مقدس از جمله چیزهایی است که از فرمانده جدید می‌خواهیم.

آل هاشم گفت: این وحدت و همدلی که بین مسئولین استانی وجود دارد با حضور عابدین خرّم در رأس و همدلی و همکاری نمایندگان استان به حد اعلا برسد و برای اعتلای استان استفاده کنند.