×
×

مسئول روابط عمومی هواشناسی استان
بارش باران و برف و کاهش محسوس دما در آذربایجان شرقی

 • کد نوشته: 896
 • آبان ۱۹, ۱۴۰۰
 • 128 بازدید
 • ۰
 • دیار آذربایجان : : مسئول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: سامانه بارشی کلیه نواحی استان را از روز چهارشنبه تحت تاثیر قرار خواهد داد.
  بارش باران و برف و کاهش محسوس دما در آذربایجان شرقی

  به گزارش دیار آذربایجان : ، افشین ابراهیمی افزود: نقشه‌های پیشیابی هواشناسی نشان می‌دهد سامانه بارشی از اواخر روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه وارد استان شده و تا روز جمعه ۲۱ آبان موجب بارش برف و باران، کاهش محسوس دما و وزش باد گاهی تا نسبتاً شدید خواهد شد.

  وی با اشاره به بارش برف و باران و مه، افزود:: اختلال در تردد و لغزندگی جاده‌ای و کاهش دید افقی به ویژه در جاده‌های کوهستانی و مرتفع دور از انتظار نبوده و توصیه می‌شود از سفرهای غیر ضروری اجتناب و اقدامات پیش گیرانه انجام گیرد.

  ابراهیمی با اشاره به وزش باد گاهی تا شدید، بیان کرد: احتمال پرتاب اشیا و سقوط اجسام و تابلوهای تبلیغاتی و شکستن سرشاخه‌های درختان بر اثر وزش باد شدید دور از انتظار نبوده و توصیه می‌شود از ساختمان‌های نیمه کاره و ایستادن در مکان‌هایی که احتمال سقوط اجسام وجود دارد، دوری شود.

  مسؤول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان شرقی تاکید کرد: به هم استانی‌های عزیز توصیه می‌شود اقدامات پیشگیرانه لازم جهت جلوگیری از حوادث و خسارات احتمالی بعمل آوردند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *