آغاز عملیات ساخت ۴ هزار مسکن ارزان برای اقشار محروم آذربایجان‌شرقی
آغاز عملیات ساخت ۴ هزار مسکن ارزان برای اقشار محروم آذربایجان‌شرقی
دیار آذربایجان : مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آذربایجان‌شرقی ، گفت : ساخت ۱۰ هزار مسکن ارزان برای اقشار محروم از جمله برنامه‌های محرومیت‌زدایی ستاد است که از این تعداد کار ساخت چهار هزار مسکن آغاز شده است.

به گزارش دیار آذربایجان ، مصباح ربانی دوشنبه در مراسم آغاز طرح مثبت حرکت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای تامین ویلچر معلولان محروم اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فعالیت‌های گسترده‌ای را در حوزه محرومیت‌زدایی در کشور و در استان با توجه به خلأهای اجتماعی انجام می‌دهد.

وی، ساخت ۱۰ هزار مسکن ارزان برای اقشار محروم را از جمله این برنامه‌ها برشمرد و افزود : از این تعداد کار ساخت چهار هزار مسکن آغاز شده و در بخش مدرسه‌سازی نیز ۲۸۰ کلاس درس را تحویل مجموعه آموزش و پرورش داده‌ایم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آذربایجان‌شرقی، خاطرنشان کرد: تاکنون موفق به ساخت ۹۳ مسجد در مناطق محروم استان شده‌ایم و برای دومین سال پیاپی نیز در بزرگترین طرح امنیت غذایی در حوزه کشاورزی اقدامات مؤثری را با زیر کشت بردن چندین هزار هکتار از زمین‌های موجود انجام داده‌ایم و علاوه بر این در راستای مسوولیت اجتماعی خود در بحث تولید ماسک و واکسن در ایام کرونا و ساخت درمانگاه در مناطق محروم ورود کرده‌ایم.